تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی، بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است. وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در ارزیابی انجام شده وزارت امور اقتصاد و دارایی از بانک های دولتی، بانک صنعت ومعدن به دلیل عملکرد مطلوب خود رتبه […]


وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی، بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: در ارزیابی انجام شده وزارت امور اقتصاد و دارایی از بانک های دولتی، بانک صنعت ومعدن به دلیل عملکرد مطلوب خود رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد رضا نعمت زاده در نشست روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها و سرپرستان بانک صنعت و معدن استانی با تشکر از عملکرد رییس،مدیران وکارکنان بانک صنعت و معدن افزود : خوشبختانه بانک  صنعت و معدن از لحاظ عملکرد و گزارشات کارنامه خوبی داشته است.

وی گفت: وزیر اقتصاد و دارایی  به عنوان رییس مجمع ۹ بانک دولتی،  بانک صنعت و معدن را در ارزیابی ها به عنوان رتبه اول اعلام کرده است.

وزیر صنعت، معدن وتجارت تاکید کرد : دربانک مرکزی هم از عملکرد و گزارشات بانک صنعت و معدن  راضی هستند.

نعمت‌زاده گفت: طبق آخرین آمار ۹۶ فقره عقد قرارداد در بانک صنعت و معدن برای ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی کشور امضا شده است.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس