تاریخ انتشار: ۲۱ فرو ۱۳۹۵

احمدی نژاد و هوادارانش از هر فرصت و موقعیت برای اظهارنظر و خبرسازی استفاده می کنند تا گذشته را پاک کنند.

به گزارش “گذارنیوز” ، بهروز نعمتی نماینده مجلس نهم در پاسخ به این سوال که چرا به تازگی تیم رسانه ای رئیس دولت های نهم و دهم در فضای مجازی فعال شده اند، گفت: من فکر می کنم تیم رسانه ای او بیشتر به دنبال این است که تفکر احمدی نژاد را احیا کنند و از او چهره ای مثبت ارائه کنند.
او افزود: این درحالی است که خیلی از عملکردهای دولت های احمدی نژاد با گذشت زمان برای مردم مشخص و روشن شده است.
نعمتی با بیان اینکه آقای احمدی نژاد وقتی رئیس جمهوری بود که هشت میلیون دلار درآمد ارزی از نفت داشتیم ، گفت: اتفاقاتی که در آن دوره افتاد برای خرج کردن خیلی شیرین بود اما بعد اختلاس ها، رحیمی ها و بابک زنجانی ها پیش آمدند و مردم هیچ گاه این تخلفات را فراموش نخواهند کرد.
او بیان کرد: تیم رسانه ای احمدی نژاد می خواهد رئیس دولت های نهم و دهم را از چنین مسائلی دور کند تا بخواهند او را برای ریاست جمهوری مطرح کنند.
نعمتی ادامه داد: احمدی نژاد و هوادارانش از هر فرصت و موقعیت برای اظهارنظر و خبرسازی استفاده می کنند تا گذشته را پاک کنند.
این نماینده مجلس نهم در پاسخ به این پرسش که آیا احمدی نژاد توسط شورای نگهبان رد صلاحیت می شود یا خیر، گفت: شورای نگهبان نظارت استصوابی را در دستور کار خود دارد است و شرایط امروز را نگاه می کند و نه شرایط زمانی که احمدی نژاد رئیس جمهور بوده است. اما انتخابات زود است که بخواهیم از الان درباره شرایط انتخابات صحبت کنیم. در شش ماه دوم نشان داده می شود که شرایط چگونه است.
او در رابطه با بحث یارانه ۲۵۰ هزار تومانی مطرح شده از سوی احمدی نژاد نیز گفت: یارانه می خواهد پنج برابر شود و باید ۲۲۰ یا ۲۳۰ میلیارد تومان پرداخت شود و هر طور که حساب کنیم این عمل نشدنی است چرا که ما اگر تمام درآمدهای کشور را هم بخواهیم یارانه بدهیم باید از جای دیگر بیاوریم که ما نمی دانیم آن جای دیگر کجاست اما گویا آقایانی که چنین پیشنهادهایی می دهند به خوبی می دانند که این جاهای دیگر کجاست. اما در کل این موضوع از آن حرف هایی است که نشان می دهد سنگ بزرگ نشانه نزدن است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس