تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش‌های منتشره درباره تخلفات در شهرداری تهران گفت: این موضوع باید به دور از مسائل حاشیه‌ای مورد رسیدگی قرار گیرد. بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اگر تخلفی در شهرداری تهران وجود داشته این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد. ما نباید […]

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش‌های منتشره درباره تخلفات در شهرداری تهران گفت: این موضوع باید به دور از مسائل حاشیه‌ای مورد رسیدگی قرار گیرد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اگر تخلفی در شهرداری تهران وجود داشته این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد. ما نباید این موضوع را به یک مساله سیاسی تبدیل کنیم؛ بلکه همه تلاش ما باید این باشد که اگر در یک دستگاهی که همه در آن زحمت می کشند دمل چرکینی بروز کرد و مشکلی پدید آمد آن را از مجموعه جدا کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه هیچ کس از افراد متخلف و قانون شکن حمایت نمی کند افزود: سازمان بازرسی کل کشور متولی این امر است و گزارشی را در این زمینه تهیه کرده که ما هنوز آن را ندیده‌ایم اما بعد از ملاحظه آن گزارش می‌توان در این زمینه اظهارنظر دقیق‌تری داشت.

نعمتی در پایان تاکید کرد: هرکس در هر جایگاهی در این نظام بخواهد تخلفی انجام دهد باید به تخلف او به دور از مسایل حاشیه‌ای رسیدگی شود و اجازه ندهیم که حاشیه بر متن غلبه کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس