تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یورو اسپرت یکی از معتبرترین رسانه های ورزشی جهان گزارش کوتاهی از زهرا نعمتی؛ کماندار ایرانی منتشر کرده است. به گزارش ایلنا؛ یورواسپرت یکی از مشهورترین رسانه های ورزشی دنیا پرونده مختصر و گیرایی درباره زهرا نعمتی پرچم دار کاروان ایران منتشر کرده است. این رسانه با منتشر کردن تصاویر گسترده ای از نعمتی در […]

[ad_1]

یورو اسپرت یکی از معتبرترین رسانه های ورزشی جهان گزارش کوتاهی از زهرا نعمتی؛ کماندار ایرانی منتشر کرده است.

به گزارش ایلنا؛ یورواسپرت یکی از مشهورترین رسانه های ورزشی دنیا پرونده مختصر و گیرایی درباره زهرا نعمتی پرچم دار کاروان ایران منتشر کرده است. این رسانه با منتشر کردن تصاویر گسترده ای از نعمتی در زیر نویس به ویژگی ها و زندگی نعمتی اشاره کرده است.


زهرا نعمتی آرزوی این را داشت که در رشته تکواندو فعالیت کند ولی زندگی او را وادار کرد برنامه هایش را تغییر دهد.


سال ۲۰۰۴: در ۱۸ سالگی، نعمتی قربانی یک تصادف جاده ای می شود و از آن به بعد با ویلچر آشنا شد. البته ویلچر هرگز مانع از این نشد که نعمتی از رویایش که رسیدن به بازی های المپیک بود دست بکشد.


زن جوان ایرانی عشق و هیجان دیگری در دنیای ورزش پیدا کرد: تیراندازی با کمان. در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، او مدال طلا را به دست آورد.


نعمتی می گوید: می خواستم نشان دهم زنان ایرانی می توانند مدال بگیرند.


نعمتی برای بازی های المپیک ریو سهمیه حضور در این رقابت ها را به دست آورد تا کنار افراد سالم رقابت کند. روز ۵ اوت، او پرچم دار کشورش در بازی های المپیک شد.


زهرا نعمتی روز ۱۰ اوت در دور دوم بازی ها شکست خورد و بازی های المپیک را با یک پیام مثبت ترک کرد: نگذارید معلولیت بر شما غلبه کند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس