تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس فراکسیون امید مجلس گفت درباره ادامه دار بودن ائتلاف اصلاح‌طلبان با اعتدالیون اصولگرا، گفت: هر نوع ائتلافی که شکل بگیرد ما منافع ملی را دنبال خواهیم کرد. به گزارش ایسکانیوز، محمدرضا عارف در گفتگو با خبرآنلاین در مورد اینکه آیا احتمال ائتلاف اصلاح‌طلبان با اعتدالیون اصولگرا برای انتخابات شوراها وجود دارد، گفت: ما […]

[ad_1]

رییس فراکسیون امید مجلس گفت درباره ادامه دار بودن ائتلاف اصلاح‌طلبان با اعتدالیون اصولگرا، گفت: هر نوع ائتلافی که شکل بگیرد ما منافع ملی را دنبال خواهیم کرد.

به گزارش ایسکانیوز، محمدرضا عارف در گفتگو با خبرآنلاین در مورد اینکه آیا احتمال ائتلاف اصلاح‌طلبان با اعتدالیون اصولگرا برای انتخابات شوراها وجود دارد، گفت: ما روندی را که از سال ٩٢به عنوان راهبرد جریان إصلاحات شروع کردیم را ادامه می‌دهیم و این به این دوستان ما برمی‌گردد که آمادگی داشته باشند که در این روند همراهی کنند و ائتلافی که در سال ٩٢ و به صورت رسمی در سال ٩۴شروع شد را با هم جلو ببریم.

وی اظهار کرد: قطعا ما عملکردها را ارزیابی خواهیم کرد و هرگامی که جلو برویم باید مقداری شفاف تَر ائتلاف ها شکل بگیرد، منتها در هر نوع ائتلافی که شکل بگیرد ما منافع ملی و استمرار روندی را که شروع کردیم را ادامه می‌دهیم و این موضوع برای ما مهمترین موضوع خواهد بود.

عارف همچنین در رابطه با اینکه ایا حمایت اصلاح طلبان از روحانی مشروط خواهد بود گفت:ما هنوز هیچ بحثی در هیچ جلسه‌ای نداشته ایم و هنوز به صورت رسمی به این موضوع ورود نداشته‌ایم.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس