تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران گفت: قرارداد FATF باید طوری تنظیم شود که مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،”کمال خرازی” رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در رابطه با قرارداد FATF اظهار داشت: قرارداد FATF باید طوری تنظیم شود که مورد سوءاستفاده قرار نگیرد. رئیس […]

[ad_1]

کمال خرازی

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران گفت: قرارداد FATF باید طوری تنظیم شود که مورد سوءاستفاده قرار نگیرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،”کمال خرازی” رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در رابطه با قرارداد FATF اظهار داشت: قرارداد FATF باید طوری تنظیم شود که مورد سوءاستفاده قرار نگیرد.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران ادامه داد: از این جهت، ما خواهان روابط بانکی قوی‌تری با دنیای بیرون هستیم و تنظیم یک نوع دستورالعمل‌هایی که این رابطه‌ها را تسهیل کند مناسب است ایران قوانینی را در مجلس علیه پول‌شویی تنظیم کرده و ما بر اساس آن قوانین موظفیم کنترل‌های لازم را انجام دهیم.

خرازی با اشاره به اینکه آیا این قرارداد به نیروهای مسلح ما خدشه‌ای وارد می‌کند، افزود: مسئولینی که عهده‌دار این کار هستند معتقدند که هیچ ضربه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌شود؛ اصولاً گروه‌های تروریستی را خود ما باید تعریف کنیم و بر اساس این تعریف متعهد می‌شویم.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس