تاریخ انتشار: ۰۹ بهم ۱۳۹۴

آیت الله جوادی آملی عصر دیروز در دیدار با مجید مجیدی کارگردان سینما با اشاره به اینکه باید برای ادامه راه تلاش بیشتری انجام شود اظهارداشت: برخی گروه‌های گمراه شده و تروریستهایی که هنوز فرصت تحقیق در مورد ارزشهای اسلامی را نداشته‌اند با مشاهده این فیلم‌ها متوجه‌ اشتباهات خود می‌شوند و شناخت بهتری از پیامبر رحمت (ص) به دست می‌آورند.

به گزارش “گذارنیوز”  استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه مشاهده این فیلم سبب می‌شود جهل آنها از بین برود و به عقلانیت برگردند افزود: با این فیلم متوجه می‌شوند اسلام دین رحمت است و با خشونت و جنایت مخالف است.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه هر شخصی توسط خداوند به هنری نعمت داده شده است گفت: برخی در فقه و برخی در کلام هنر دارند اما مهم این است که بتوانیم از این هنر استفاده صحیح داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه هنرمند واقعی کسی است که با هنرش عقلانیت را در جامعه متبلور کند افزود: هنرمند باید جهالت را از جامعه دور کند و سبب شود عقلانیت به جامعه بازگردد.
آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به اینکه ارزش هرشخصی به هنر او است گفت: ارزش واقعی انسان با سواد مشخص نمی‌شود بلکه این هنر است که به انسان ارزش می‌دهد.
send print

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس