تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] چهل و پنجمین شماره هفته نامه خبری-تبیینی خط حزب الله در آستانه سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ سی و سه روزه با گزارشی با عنوان نصر من الله منتشر شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، تیتر یک خط حزب الله […]

[ad_1]

حزب الله

چهل و پنجمین شماره هفته نامه خبری-تبیینی خط حزب الله در آستانه سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ سی و سه روزه با گزارشی با عنوان نصر من الله منتشر شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، تیتر یک خط حزب الله ۴۵، تصویری منتشر نشده از دیداری در سال ۱۳۷۹ است که در آن قرآنی از سوی رهبر انقلاب‬ به سید حسن نصرالله با حضور سردار قاسم سلیمانی اهدا شد.
خط حزب الله در این شماره قسمتی از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در پایان مراسم روضه شهادت امام صادق علیه السلام در خصوص دعای ایشان برای اقامه نماز در مسجد الاقصی را برای نخستین بار منتشر می کند.
«مهم ترازافراشته شدن پرچم» عنوان سخن هفته خط حزب الله است، که به بهانه آغاز مسابقات المپیک نوشته شده است.
تصویر ویژه نشریه به عکسی از حضور حضرت آیت الله خامنه ای در حرم حضرت شاهچراغ با همراهی سرتیپ قاسمعلی ظهیرنژاد در شیراز اختصاص یافته است که برای اولین بار، توسط خط حزب الله منتشر شده است.
چهل و پنجمین شماره خط حزب الله به ارواح طیبه شهدای جنگ سی و سه روزه، هدیه شده است.
«شکست اسرائیل در رویارویی نظامی باحزب الله، ما را ناامید کرد.» این جمله فراز مهمی از یادداشت مشاور امنیت ملی آمریکا در دوره جرج بوش پسر است. او مسئول سیاست های خاورمیانه ای آمریکا در زمان جنگ ۳۳ روزه بود.
نسخه ی PDF نشریه در سه نسخه ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب الله می توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج توزیع کنند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس