تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز در دفتر مهدی تاج برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، نشست هیات رئیسه فدراسیون با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، الهه عرب عامری، اصفهانیان،شیعی و طالقانی و علیرضا اسدی برگزار شد و موارد زیر در این جلسه مطرح شد: – رئیس […]

[ad_1]

فدراسیون فوتبال

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز در دفتر مهدی تاج برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، نشست هیات رئیسه فدراسیون با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان، الهه عرب عامری، اصفهانیان،شیعی و طالقانی و علیرضا اسدی برگزار شد و موارد زیر در این جلسه مطرح شد:

– رئیس فدراسیون فوتبال ابتدا گزارشی از سفر خود به مالزی و مذاکرات صورت گرفته با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا را به اعضای هیات رئیسه فدراسیون ارائه کرد.

– محمدرضا ساکت -رئیس سازمان تیم های ملی ضمن حضور در جلسه گزارشی از روند آماده سازی تیم های ملی در رده های سنی مختلف آقایان و بانوان را اعلام کرد.

– پس از ارائه گزارش رئیس سازمان تیم های ملی در خصوص تیم ملی بزرگسالان و همچنین گزارش وی در خصوص روند اخذ پرواز چارتر برای دو سفر تیم ملی در دیدار برابر چین و ازبکستان، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با توجه به زمان کوتاه بین بازیهای تیم ملی در این دو سفر موافقت خود را درباره اخذ پرواز چارتر در این دو دیدار اعلام کرد.

– محمدرضا ساکت-رئیس سازمان تیم های ملی گزارشی از آخرین وضعیت قرارداد فدراسیون با شرکت جیوا ارائه داد.

– نایب رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی از عقد قرارداد تبلیغات محیطی فدراسیون با شرکت فناپ، به اعضای هیات رئیسه فدراسیون ارائه کرد و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس