تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نشست مشترک استانداران سراسر کشور و ستاد مرکزی اربعین حسینی فردا(سه شنبه) با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مجید آقابابایی افزود: این نشست به منظور بررسی […]

[ad_1]

وزارت کشور

 مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نشست مشترک استانداران سراسر کشور و ستاد مرکزی اربعین حسینی فردا(سه شنبه) با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مجید آقابابایی افزود: این نشست به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام و آخرین توافقات با دولت عراق و برنامه های آینده ، در جهت ارتقای هماهنگی و تقویت نقاط قوت ، کاهش نقاط ضعف و آسیب پذیر در برگزاری اربعین حسینی و اعزام زائرین برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در این نشست نحوه تعامل حداکثری استانداران و کمیته های تخصصی ستاد مرکزی اربعین مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیرکل امورمرزی وزارت کشور گفت: همچنین در این نشست مشترک وزیر کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی ضمن تبیین برنامه ها و سیاست ها، آخرین وضعیت موجود را ترسیم و انتظارات از استانداران سراسر کشور برای ساماندهی در روند ساماندهی و پشتیبانی از حضور زائرین در اربعین را تبیین خواهند کرد.
اقابابایی افزود: همچنین استانداران ایلام و خوزستان نیز گزارشی را از برنامه های استانی و تقویت و تکمیل زیرساخت مرزهای مهران، شلمچه و چذابه ارایه خواهند داد.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس