تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست ماهیانه اعضای خانه موسیقی روز شنبه، ۳۰مردادماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.  به گزارش ایسکانیوز به نقل از سایت خانه، نشست ماهیانه هنرمندان، علاقمندان و اعضای خانه موسیقی روز شنبه، ۳۰ مردادماه از ساعت ۱۸ با همکاری واحد موسیقی فرهنگسرای ارسباران در این فرهنگسرا برگزار می شود. اجرا های متنوع موسیقی در […]

[ad_1]

شورای عالی خانه موسیقی بیانیه داد/ دعوت برای یک انتخاب

نشست ماهیانه اعضای خانه موسیقی روز شنبه، ۳۰مردادماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. 

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سایت خانه، نشست ماهیانه هنرمندان، علاقمندان و اعضای خانه موسیقی روز شنبه، ۳۰ مردادماه از ساعت ۱۸ با همکاری واحد موسیقی فرهنگسرای ارسباران در این فرهنگسرا برگزار می شود.

اجرا های متنوع موسیقی در سبک های مختلف، سخنرانی، یادی از درگذشتگان ماه اخیر و شعرخوانی شاعران جوان از جمله برنامه های این نشست خواهد بود.

نشست های ماهیانه خانه موسیقی بطور مستمر از سال ۱۳۸۹ در یکشنبه های آخر هر ماه برگزار شد که با اجرا های موسیقی در سبک های مختلف، اجرای پیشکسوتان موسیقی، معرفی استعداد های جوان، معرفی تازه های کتاب و آلبوم و موسیقی مناسبتی همراه بود که به محدودیت فضا امکان پذیرایی طیف گسترده علاقمندان برای حضور در نشست نبود.

نشست تیرماه با یادی از دو هنرمند درگذشته مصطفی کمال پورتراب(موسیقی دان) و عباس کیارستمی(کارگردان مشهور جهانی) و همچنین با اجراهای موسیقی در سبک های مختلف برگزار شد.

طبق تفاهم نامه امضا شده بین حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی) و محسن سلیمانی(مدیر فرهنگی هنری شهرداری منطقه ۳ و فرهنگسرای ارسباران) نشست های ماهیانه خانه موسیقی در آن فرهنگسرا برگزار می شود. با هدف پربار تر شدن نشست های خانه موسیقی و استفاده از سالن مجهز فرهنگسرای ارسباران برای اجرای گروه های متعدد موسیقی و همچنین گنجایش بیشتر علاقمندان حاضر در نشست ها، در روز های شنبه آخر هر ماه و با همکاری هر دو طرف در سالن اصلی آن فرهنگسرا برگزار می گردد.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس