تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیپلمات‌ها اعلام کردند شورای امنیت، ساعت ده صبح امروز- یکشنبه- (به وقت محلی) نشستی اضطراری برای بررسی اوضاع حلب در شمال سوریه تشکیل می‌دهد. آمریکا، انگلیس و فرانسه خوستار تشکیل این نشست شده‌اند. وزیران خارجه اآمریکا و قدرت‌های اروپایی می‌گویند ادامه آتش‌بس […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیپلمات‌ها اعلام کردند شورای امنیت، ساعت ده صبح امروز- یکشنبه- (به وقت محلی) نشستی اضطراری برای بررسی اوضاع حلب در شمال سوریه تشکیل می‌دهد.


آمریکا، انگلیس و فرانسه خوستار تشکیل این نشست شده‌اند.


وزیران خارجه اآمریکا و قدرت‌های اروپایی می‌گویند ادامه آتش‌بس و تلاش‌های دیپلماتیک برای پایان دادن به بحران سوریه، به خواست و تمایل روسیه بستگی دارد.


گروهی متشکل از وزیران خارجه آمریکا، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، آلمان و نماینده ارشد اتحادیه اروپا، می‌گویند اکنون وقت آن است که مسکو نشان دهد، واقعا قصد دارد «گام‌هایی اساسی» برداشته و «تلاش‌های دیپلماتیک را نجات دهد».


واشنگتن و هم‌پیمانان اروپایی آن، بارها از مسکو خواسته‌اند به دولت سوریه فشار آورد تا کمک‌رسانی به مناطق مختلف آن کشور ممکن شود، و از بمباران مناطقی که تحت کنترل شورشیان مورد حمایت غرب است، دست بردارد.


آخرین تلاش‌های مشترک آمریکا و روسیه، به ایجاد آتش‌بسی انجامید که یک هفته ادامه داشت، اما پایان آن بازگشت بحران و حملات گسترده هوایی بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس