تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشست صمیمی کارکنان حوزه امنیتی انتظامی با معاونان وزیر کشور همزمان با هفته دولت برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، به مناسبت هفته دولت و به منظور تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای همکاران حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، نشست صمیمی کارکنان حوزه با […]

[ad_1]

نشست صمیمی کارکنان حوزه امنیتی انتظامی با معاونان وزیر کشور همزمان با هفته دولت برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، به مناسبت هفته دولت و به منظور تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای همکاران حوزه معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، نشست صمیمی کارکنان حوزه با دکتر ذوالفقاری، روز چهارشنبه دوم شهریور ماه در محل نمازخانه وزارت کشور برگزار شد.
در این دیدار صمیمی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، مدیران کل امنیتی، امور مرزی، امور اتباع و امور انتظامی گزارش روند اقدامات و عملکرد بخش های ذیربط طی سه سال را ارائه کردند.

در ادامه این نشست ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور پس از استماع مشکلات و دغدغه های کارکنان، نسبت به ارائه آخرین وضعیت اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زمینه ارائه خدمات به کارکنان سخنانی را ایراد کرد.

در پایان نیز دکتر ذوالفقاری، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای کلیه همکاران حوزه معاونت، سخنانی را پیرامون وضعیت امنیتی کشور، ایراد و صمیمانه از تلاش همه همکاران تقدیر و تشکر کرد.

۲۰۳۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس