تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شورای امنیت سازمان ملل متحد بامداد امروز به درخواست آمریکا و روسیه برگزاری نشست فوق العاده برای بررسی توافق آتش بس در سوریه را لغو کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، گزارش ها در بامداد شنبه حاکی است نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره سوریه، بنا به درخواست واشنگتن و […]

[ad_1]

شورای امنیت سازمان ملل متحد بامداد امروز به درخواست آمریکا و روسیه برگزاری نشست فوق العاده برای بررسی توافق آتش بس در سوریه را لغو کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، گزارش ها در بامداد شنبه حاکی است نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره سوریه، بنا به درخواست واشنگتن و مسکو لغو شده است.

خبرگزاری فرانسه با اعلام این خبر از قول دیپلماتهایی که اشاره ای به نام آنها نکرده نوشت قرار بود در این نشست توافق آمریکا و روسیه در خصوص برقراری آتش بس در سوریه مورد بررسی قرار گیرد.

نمایندگان روسیه و آمریکا علاوه بر این قرار بود جزئیات توافق مشترکی که خواستار برقراری آتش بس، رساندن کمک های بشردوستانه و هدف قرار دادن داعش است را در این نشست ارائه بدهند.

روسیه و آمریکا بامداد شنبه هفته گذشته به توافقی برای برقراری آتش بس سراسری در سوریه رسیدند. این توافق از عصر روز دوشنبه اجرایی شد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس