تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نشست سراسری دبیران تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه در سازمان مرکزی این دانشگاه با حضور دکتر میرزاده برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز، نشست دبیران تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی با ریاست عالی دانشگاه برگزار می شود.این نشست با شرکت دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر […]

[ad_1]

بیانیه وحدت حوزه و دانشگاه و سید حسن خمینی

نشست سراسری دبیران تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد ماه در سازمان مرکزی این دانشگاه با حضور دکتر میرزاده برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز، نشست دبیران تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی با ریاست عالی دانشگاه برگزار می شود.
این نشست با شرکت دبیران تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با هدف مشارکت فکری دانشجویان در اداره امور دانشگاه و ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری، تعاون و همکاری و تقویت روحیه خودباوری، خوداتکایی و تکیه بر توان دانشجویان در پیشرفت و توسعه پایدار و بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات دبیران تشکل‌های دانشجویی برگزار می‌شود.
در این گردهمایی دبیران تشکل‌های دانشجویی به طرح مسائل و نظرات خود خواهند پرداخت، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و توانمندسازی و کمیسیون‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های نشست تشکل‌هاست.
این نشست دو روزه با تلاش اداره کل تشکل‌های اسلامی سیاسی برگزار خواهد شد و علاوه بر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حسن نمازی مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و چندتن از مسئولان دانشگاه نیز در آن حضور خواهند داشت.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس