تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر علوم در نشست خبری با نمایندگان رسانه های خبری خارجی در ایران که به مناسبت هفته دولت برگزارشد دستاوردها و  اقدامات این وزارت را در حوزه های مختلف تشریح کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد فرهادی در این نشست گزارشی از اقدامات و دستاوردهای وزارت علوم […]

[ad_1]

وزیر علوم در نشست خبری با نمایندگان رسانه های خبری خارجی در ایران که به مناسبت هفته دولت برگزارشد دستاوردها و  اقدامات این وزارت را در حوزه های مختلف تشریح کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد فرهادی در این نشست گزارشی از اقدامات و دستاوردهای وزارت علوم در ابعاد مختلف آموزشی،پژوهشی، دانشجویی ،فرهنگی و فناوری را ارائه کرد و بر تقویت دیپلماسی علمی و همکاری های علمی بین المللی تاکید کرد.

وی با اشاره به رشد ۲۷ برابری تعداد دانشجویان نسبت به سال اول پیروزی انقلاب اسلامی ، تحصیل نزدیک به ۵ میلیون دانشجو در بیش از ۲۸۰۰ دانشگاه و موسسه آموزش عالی گفت: برنامه وزارت علوم در دو سال گذشته توسعه هدفمند و کیفی آموزش عالی بوده است و به جز رشته های میان رشته های ضروری، رشته جدیدی ایجاد نکرده است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ایران بر اساس نمایه های اسکوپوس و آی .اس آی رتبه اول منطقه را در رشد علمی در اختیار دارد گفت: در سال ۹۲ ایران از نظر رشد علمی در پایگاه اسکوپوس و آی . اس. آی رتبه ۱۸ و ۲۱ را در اختیار داشت و لی در سال ۹۵ و تاکنون در هردو پایگاه رتبه ۱۶ را کسب کرده است.

گفتنی است:رسانه های، آسیا لبنان، الاتحاد،الکوت،آناتولی ترکیه،شبکه ۵ ترکیه ، شبکه ۱۴ ترکیه، شبکه تلویزیونی هلال و آ.پ.آ جمهوری آذربایجان در این نشست حضور داشتند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس