تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشریه فروردین دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه به عنوان برگزیده نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد. به گزارش ایسکانیوز، برگزیده شدن نشریه فروردین در بخش نشریات اجتماعی بوده است. این جشنواره با هدف ارتقای انگیزشی دانشجویان، شناسایی، معرفی و تجلیل از آثار فاخر نشریات برتر دانشجویی و تربیت دانشجویان […]

[ad_1]

نشریه فروردین دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه به عنوان برگزیده نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

به گزارش ایسکانیوز، برگزیده شدن نشریه فروردین در بخش نشریات اجتماعی بوده است.

این جشنواره با هدف ارتقای انگیزشی دانشجویان، شناسایی، معرفی و تجلیل از آثار فاخر نشریات برتر دانشجویی و تربیت دانشجویان اهل قلم متعهد و متخصص، برگزار شد.

آیین‌نامه جامع نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در دی ۱۳۹۴ از سوی دکتر سیدطه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به ستاد استان‌ها و واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه ابلاغ شد. در این جشنواره ۶۰۰ نشریه با دو هزار و ۴۵۰ اثر مشارکت داشتند.

نشریه فروردین با صاحب امتیازی و مدیرمسوولی روشن نوروزی منتشر می‌شود که فعالیت خود را از ابتدای سال جاری آغاز کرد.

همچنین نشریه آگاهنامه از نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی رتبه سوم این جشنواره را به خود اختصاص داد. این نشریه با مدیر مسوولی روزبه کاظمی فعالیت می کند.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس