تاریخ انتشار: ۲۹ فرو ۱۳۹۵
چرا برخي از بازيگران و کارگردانان ايراني راهي GEM مي شوند؟

مسئولین برای بهبود شرایط فعلی سینما و تلویزیون توجه جدی تری در تامین بودجه هنری داشته باشند.

طی سال های اخیر شاهد پیوستن بازیگران و کارگردانانی از سینمای ایران به شبکه های خارجی بودیم؛ بازیگرانی همچون مانی کسراییان، بهارک صالح نیا، صدف طاهریان، چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی و ساناز زرین مهر که به شبکه  GEM TV پیوسته اند. همچنین در میان کارگردانان عباس مرادیان و مهدی مظلومی کارگردانانی هستند که کار در این شبکه را در پیش گرفتند.
خبرگزاری آریا در گفتگو با بازیگران و کارگردانان تلویزیون و سینما، علت این مسئله و نحوه مواجه مسئولان فرهنگی با این موضوع را بررسی می کند.
نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار هنری آریا در این باره اظهار داشت: در جایگاهی نیستم که در مورد افراد قضاوت کنم ، چراکه اشخاص با توجه به شرایط زندگی شان تصمیم گرفته و راهی را انتخاب می کنند.
وی افزود: قطعا شرایط برای دوستان وهمکارانی که به خارج از کشور سفر کرده اند ، این گونه ایجاب می کرده، ولی  به طور کلی به  نظر می رسد عواملی مانند، کمبود سناریو خوب ، عدم تامین بودجه ، کاهش ساخت سریال و در نتیجه کم کاری هنرمندان زمینه ساز چنین تصمیماتی است.
مقانلو با بیان این که سینما و تلویزیون ما از ظرفیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: در سال های گذشته شاهد ساخت سریال و فیلم هایی بودیم که توانستند در جشنواره های خارجی ، جایزه بگیرند و ما می توانیم باز به روزهای خوب گذشته باز گردیم.
این بازیگر سینما و تلویزیون با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط ساخت فیلم در سینما و تلویزیون، اظهار داشت:این موضوع  توجه جدی تر مسئولین را  بخصوص در بخش تامین بودجه  می طلبد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس