تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی تنیس روی میز مردان گفت: نیما در بازی اول خود مقابل حریف آمریکایی کار راحتی دارد و نوشاد هم نشان داده که در بازی‌های سخت بهتر کار می‌کند. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، جمیل لطف‌الله نسبی، در مورد حریفان ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز مردان گفت: نیما در بازی اول خود مقابل حریف آمریکایی کار راحتی دارد و نوشاد هم نشان داده که در بازی‌های سخت بهتر کار می‌کند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، جمیل لطف‌الله نسبی، در مورد حریفان ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در مسابقات المپیک اظهار داشت: نیما عالمیان باید در دور اول با بازیکن ۱۶ ساله آمریکایی بازی کند که البته اصلیتی هندی دارد. او با توجه به سن پایین تجربه چندانی برای حضور در المپیک ندارد و فکر نمی‌کنم نیما کار سختی مقابل وی داشته باشد و باید برنده شود. در صورت برتری در این مسابقه هم با حریفی از رومانی مصاف خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: توکیچ، بازیکن اسلوونیایی هم حریف سختی برای نوشاد است، اما نوشاد همیشه نشان داده که در بازی‌های سخت و بزرگ بهتر کار می‌کند. در مسابقات کره‌جنوبی هم او در بازی اول خود بازیکن رده ۶۰ جهان را شکست داد.

 

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز مردان در مورد اینکه حریف بلاروسی ندا شهسواری را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: او در دور اول استراحت دارد و توانایی این را دارد که در بازی نخست خود این حریف را شکست دهد. البته مربی او به برزیل خواهد آمد و این روحیه خوبی برای شهسواری است، اما به دلیل نداشتن آی دی کارت نمی‌تواند او را در حین بازی هدایت کند.

 

لطف‌الله نسبی تاکید کرد: هر پیروزی در این رقابت‌ها بسیار تاثیرگذار و ارزشمند است، چون ضریب دو دارد و می‌تواند رنکینگ بازیکنان را تا حدود زیادی بالا ببرد.

 

وی در مورد شرایط بازیکنان کشورمان در ریو گفت: خوشبختانه ما چند روز زودتر به محل مسابقات آمدیم و بچه‌ها به شرایط آب و هوایی عادت کرده و خواب‌شان تنظیم شده است.

روزانه هم دو جلسه صبح و بعد ازظهر تمرین داریم. محل اسکان هم با توجه به اینکه ساختمان‌ها نوساز است، مشکلاتی وجود دارد و رفته رفته بهتر می‌شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس