تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۴
دبیر کل حزب ندای ایرانیان پس از ثبت‌نام:

دبیر کل حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: ولی در متوسط سنی مدیریت در کشورمان در دولت و مجلس ۶۰ سال است و این به معنای توقف پردش نخبگان است.

به گزارش “گذارخبر” مجید فراهانی پس از ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری گفت: امروز به اتفاق جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در تهران و سایر شهرستان به وزارت کشور آمده‌ایم تا برای انتخابات ثبت نام کنیم.

وی با بیان اینکه رسالت حزب ندا تحقق گردش نخبگان و جانشین پروری در عرصه مدیریتی کشور است، اظهار داشت: نسبت مستقیمی میان توسعه و جوان گرایی وجود دارد یعنی کشورهای توسعه یافته علیرغم آنکه متوسط سنی بالای ۵۰ سال است٬ ولی در عرصه مدیریتی و اجرایی کشور به شکل چشم گیری جوان‌گرایی کرده‌اند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان ادامه داد: جوانان ایرانی هرچند حماسه‌ها آفریده‌اند٬ ولی در متوسط سنی مدیریت در کشورمان در دولت و مجلس ۶۰ سال است و این به معنای توقف پردش نخبگان است.

فراهانی مهم‌ترین شعار حزب ندا را اعتقاد به گردش نسلی در عرصه مدیریتی دانست و افزود: امروز جمعی از جوانان حزب ندا برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند و آقای خرازی نیز آن‌ها را همراهی کردند

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس