تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سهمگین‌ترین طوفان در اقیانوس آتلانتیک (اطلس) با سرعت باد ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت در حال حرکت به سمت جامائیکاست. به گزارش ایسنا، طوفان “مَتیو” که در مدت ۹ سال در منطقه اقیانوس آتلانتیک، سهمگین‌ترین طوفان بوده هم اکنون در حال حرکت به سمت جامائیکاست و به اندازه‌ای قدرت دارد که می‌تواند ساختمان‌ها را در […]

[ad_1]

سهمگین‌ترین طوفان در اقیانوس آتلانتیک (اطلس) با سرعت باد ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت در حال حرکت به سمت جامائیکاست.

به گزارش ایسنا، طوفان “مَتیو” که در مدت ۹ سال در منطقه اقیانوس آتلانتیک، سهمگین‌ترین طوفان بوده هم اکنون در حال حرکت به سمت جامائیکاست و به اندازه‌ای قدرت دارد که می‌تواند ساختمان‌ها را در هم بکوبد.

با نزدیک شدن طوفان متیو به جامائیکا نخست وزیر این کشور از پارلمان درخواست کرد تا نشستی اضطراری در رابطه با آمادگی برای مقابله با طوفان متیو برگزار کنند.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این طوفان در روز دوشنبه هفته جاری این کشور را درمی‌نوردد. همچنین ابتدا سواحل جنوبی جامائیکا تحت تاثیر این طوفان قرار می‌گیرد. علاوه بر این مقامات این کشور هشدار داده‌اند وزش باد می‌تواند به مناطق گردشگری اصلی جامائیکا خسارت شدیدی وارد کند.

مقامات جامائیکا اظهار داشتند: امیدواریم خسارت این طوفان بالا نباشد اما در صورتیکه خسارت ناشی از آن زیاد باشد تلاش می‌کنیم تا در بهترین موقعیت برای مقابله با آن قرار بگیریم.

به گزارش شبکه خبری بی بی سی، تامین آب آشامیدنی، بیشترین نیاز مردم جامائیکاست. همچنین نیروهای امداد و پلیس در حالت آماده باش قرار دارند و سرپناه‌های موقت در سراسر مناطق این کشور در حال آماده سازی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس