تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس خزانه‌داری بریتانیا به وزرای دارایی اتحادیه اروپا اعلام کرد: دولت بریتانیا نرخ مالیات شرکت‌ها را به زیر ۱۷ درصد کاهش نخواهد داد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ،‌ بر اساس اعلام یک منبع آگاه، فیلیپ هاموند، رئیس خزانه‌داری بریتانیا در حین نشست خود با همتایانش در اتحادیه اروپا در براتیسلوایای اسلواکی […]

[ad_1]


رئیس خزانه‌داری بریتانیا به وزرای دارایی اتحادیه اروپا اعلام کرد: دولت بریتانیا نرخ مالیات شرکت‌ها را به زیر ۱۷ درصد کاهش نخواهد داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ،‌ بر اساس اعلام یک منبع آگاه، فیلیپ هاموند، رئیس خزانه‌داری بریتانیا در حین نشست خود با همتایانش در اتحادیه اروپا در براتیسلوایای اسلواکی اعلام کرد، دولت بریتانیا هدف ۱۵ درصدی جورج اوزبورن را دنبال نخواهد کرد. سخنگوی خزانه‌داری بریتانیا از پاسخ فوری به این اظهارات خودداری کرد.
به عنوان نخستین پیامدهای رای به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در ماه ژوئن، اوزبورن اعلام کرده بود که  به منظور کاهش اثر برگزیت نرخ مالیات باید به ۱۵ درصد کاهش پیدا کند. بریتانیا هم‌اکنون برای کسب‌وکارهای خود نرخ بهره ۲۰ درصدی را اعمال می‌کند و قرار است این نرخ در ماه آوریل به ۱۹ درصد و در سال ۲۰۲۰ به ۱۷ درصد برسد.

هاموند در هفته‌های اخیر در تلاش برای آرام کردن صنعت مالی این کشور پس از رای به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بوده است. 

 

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس