تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۲۶ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، ۳۵ هزار و ۵۴۱ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۳ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال دادوستد کردند. به گزارش ایسکانیوز، […]

[ad_1]

سکه و دلار و طلا

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۲۶ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، ۳۵ هزار و ۵۴۱ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۳ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، هر یورو به ۳۹ هزار و ۶۰۹ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۲۰ ریال کاهش قیمت، ۴۷ هزار و ۳۱۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت ۱۱ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، پنج میلیون و ۷۲۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۹۸۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۴۴۰ ریال دادوستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با سه دلار و ۳۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۲۹ دلار و ۵۰ سنت قیمت گذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۸۳۰ ریال اعلام کرده است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس