تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۵۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افزایش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (‌پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۵۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افزایش یافته است. […]

[ad_1]


در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۵۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (‌پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۵۲ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افزایش یافته است. همچنین لیرترکیه و دلار استرالیا که در این لحظه معادل هزار و ۲۳۲ و دو هزار و ۷۲۵ تومان به فروش می‌رسند، سه تومان افزایش قیمت پیدا کرده‌‌‌اند.

نرخ فرانک سوئیس و کرون سوئد نیز تا این لحظه به ترتیب با هفت و سه تومان افزایش قیمت اعلام شده است. همچنین کرون دانمارک و کرون نروژ به ترتیب با یک و سه تومان افزایش قیمت معامله می‌شوند.

این در حالی است که نرخ یورو اروپا و پوند انگلیس در این لحظه به ترتیب با دو و ۱۱ تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته معامله می‌شود. درهم امارات و دلار کانادا نیز با یک تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به فروش می‌رسند. ریال عربستان هم نسبت به روز گذشته روندی نزولی را در پیش گرفته است و سایر ارزها با همان قیمت‌های قبلی معامله می‌شوند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس