تاریخ انتشار: ۰۳ خرد ۱۳۹۴

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی حضور وزیرامورخارجه در جلسه غیر علنی مجلس را درراستای پاسخگویی دولت یازدهم عنوان کرد. به گزارش گذارنیوز محمدرضا تابش در گفتگو با خبرآنلاین دلیل حضور محمد جواد ظریف در جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس را در راستای پاسخ گویی دولت دهم در عمل به وعده هایش به […]

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی حضور وزیرامورخارجه در جلسه غیر علنی مجلس را درراستای پاسخگویی دولت یازدهم عنوان کرد.

تابش

به گزارش گذارنیوز محمدرضا تابش در گفتگو با خبرآنلاین دلیل حضور محمد جواد ظریف در جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس را در راستای پاسخ گویی دولت دهم در عمل به وعده هایش به مردم ارزیابی کرد.

وی همچنین تصریح کرد: از دولت دکتر روحانی تشکرمی کنیم که دارد به شعارهای خود جامه عمل می پوشاند از جمله شعار مسئولیت پذیری و پاسخ گویی را که جزء ویژگی های دولت یازدهم است.

تابش خاطرنشان کرد:در دولت گذشته بارها از سعید جلیلی به عنوان عضو ارشد مذاکره کننده در تیم هسته ای خواستیم که برای ادای برخی توضیحات به مجلس بیاید ولی ایشان تنها یک یا دو بار در مجلس حاضر شد و چیزی هم فراتر از حرف هایی که در روزنامه ها و رسانه ها منتشر می شد،نزد.

بالا بردن صدادر بین بعضی از نمایندگان رسم شده است!

وی افزود: اما الان آقای ظریف از سیر تا پیاز مذاکرات را با نمایندگان درمیان گذاشت که بسیار کار خوبی بود و افکار عمومی نمایندگان نسبت به کاری که درجریان مذاکرات انجام شده، قانع شد و این را من نشات گرفته از پاسخ گویی دولت یازدهم می دانم و نه چیز دیگری.

نماینده مردم اردکان درمجلس در پاسخ به این سئوال که آیا در پایان جلسه صدای برخی نمایندگان  برروی ظریف بلند شد و فضای جلسه تنش زا شد؟ گفت: در اینگونه جلسات حرف هایی نمایندگان می زنند و نمایندگان دولت هم پاسخ می دهند  اما درباره بالارفتن صداها باید بگویم که که این روزها بالا بردن صدا دیگر در بین برخی نمایندگان رسم شده است!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس