تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هدف تمامی احزاب سیاسی ترکیه از جمله حزب عدالت و توسعه پیش نویسی جدید برای قانون اساسی است تا کشور را از دست قانون اساسی کنونی که زاده کودتا است، نجات دهد.  بینعالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در آنکارا گفت: تغییراتی کوچک باید در کوتاه مدت با رضایت تمامی احزاب سیاسی در قانون اساسی […]

[ad_1]

هدف تمامی احزاب سیاسی ترکیه از جمله حزب عدالت و توسعه پیش نویسی جدید برای قانون اساسی است تا کشور را از دست قانون اساسی کنونی که زاده کودتا است، نجات دهد.

 بینعالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در آنکارا گفت: تغییراتی کوچک باید در کوتاه مدت با رضایت تمامی احزاب سیاسی در قانون اساسی ایجاد شود.

واحد مرکزی خبر نوشت، بینعالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در آنکارا گفت: تغییراتی کوچک باید در کوتاه مدت با رضایت تمامی احزاب سیاسی در قانون اساسی ایجاد شود تا به طور ویژه تبعات ناشی از بن بست ایجاد شده در سیستم را رفع کند. ما با هم تلاش خواهیم کرد که مقدمات لازم را فراهم کنیم.

به گزارش رویترز، وی افزود: هدف تمامی احزاب سیاسی ترکیه از جمله حزب عدالت و توسعه پیش نویسی جدید برای قانون اساسی است تا کشور را از دست قانون اساسی کنونی که زاده کودتا است، نجات دهد.

تمامی احزاب سیاسی متعهد به معرفی قانون اساسی جدید که به تمامی نیازهای امروز پاسخگو باشد و تمامی هفتاد و نه میلیون شهروند کشور را در بربگیرد، هستند. این وضعیت باید به گونه ای باشد که آنها بگویند که نماینده این قانون اساسی هستند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس