تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز اعلام کرد تعیین زمان بندی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به منظور اطمینان خاطر بخشیدن به شرکت های تجاری به دنبال سقوط اخیر ارزش پوند حائز اهمیت است. به گزارش ایسکانیوز، ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز اعلام کرد تعیین زمان بندی برای خروج انگلیس از اتحادیه […]

[ad_1]

ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز اعلام کرد تعیین زمان بندی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به منظور اطمینان خاطر بخشیدن به شرکت های تجاری به دنبال سقوط اخیر ارزش پوند حائز اهمیت است.

به گزارش ایسکانیوز، ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز اعلام کرد تعیین زمان بندی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به منظور اطمینان خاطر بخشیدن به شرکت های تجاری به دنبال سقوط اخیر ارزش پوند حائز اهمیت است.

ترزا می روز یکشنبه گفت روند رسمی ” ماده ۵۰” برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را در اواخر ماه مارس فعال می کند که در آن زمان انگلیس و اتحادیه اروپا وارد یک دوره مذاکرات دو ساله اولیه می شوند.

انتشار این خبر روز دوشنبه ارزش پوند انگلیس در برابر دلار را به پایین ترین سطح طی سه دهه گذشته رساند.

خبرگزاری رویترز از بیرمنگهام به نقل از نخست وزیر انگلیس گزارش داد شرکت های تجاری و مردم انگلیس می خواهند زمان بندی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به روشنی مشخص شود و می خواهم به مردم اطمینان دهم زمانی که وارد این مذاکرات شویم ، روندی بدون مشکل را شاهد خواهیم بود.

۲۰۸/۶۰۲

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس