تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر بلژیک حمله با داس به ۲ مامور پلیس در شهر چارلروی را یک حادثه تروریستی خواند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، پلیس شهر چارلروی در جنوب بلژیک روز شنبه اعلام کرد: یک مرد در حالی که الله اکبر می گفته، با داس ۲ مامور پلیس را زخمی کرده و سپس […]

[ad_1]

نخست وزیر بلژیک حمله با داس به ۲ مامور پلیس در شهر چارلروی را یک حادثه تروریستی خواند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، پلیس شهر چارلروی در جنوب بلژیک روز شنبه اعلام کرد: یک مرد در حالی که الله اکبر می گفته، با داس ۲ مامور پلیس را زخمی کرده و سپس هدف گلوله ماموران در بیرون یک مقر مهم پلیس قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، این فرد مهاجم هدف گلوله سومین مامور پلیس قرار گرفته و بر اثر شدت جراحات کشته شده است. نخست وزیر و وزیر کشور بلژیک این حمله را محکوم کرده اند.

چارلز میشل نخست وزیر بلژیک در مصاحبه با شبکه تلویزیونی آر تی ال تاکید کرد: حمله با داس به ۲ مامور پلیس در شهر چارلروی ظاهرا یک حادثه تروریستی بوده است.

وی تصریح کرد: شواهد اولیه نشان می دهد که این حمله ظاهرا نوعی اقدام تروریستی بوده است.

بمبگذاران انتحاری در ماه مارس نیز به فرودگاه بروکسل و متروی این شهر حمله کردند که در این حمله حداقل ۳۲ نفر کشته شدند. بروکسل مقر اصلی نهادهای اتحادیه اروپا و ناتو است و بلژیک طی ماه های اخیر سطح هشدارهای امنیتی را افزایش داده است.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس