تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نخستین جلسه کانون خانه و دانشگاه با هدف برقراری تعامل و ارتباط دوجانبه و ایجاد هم‌افزایی بین مسئولان دانشگاه و والدین دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار شد. به گزارش ایسکانیوز، ارتقای سطح مشارکت پذیری دانشگاه از طریق تعامل موثر با خانواده دانشجویان، آشنا کردن خانواده دانشجویان با ضوابط، شرایط و مقررات […]

[ad_1]

کانون خانه و دانشگاه

نخستین جلسه کانون خانه و دانشگاه با هدف برقراری تعامل و ارتباط دوجانبه و ایجاد هم‌افزایی بین مسئولان دانشگاه و والدین دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز، ارتقای سطح مشارکت پذیری دانشگاه از طریق تعامل موثر با خانواده دانشجویان، آشنا کردن خانواده دانشجویان با ضوابط، شرایط و مقررات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و شناسایی خانواده های صاحب نظر، علاقه مند، کارآمد و ایده پرداز و استفاده از نقطه نظرات سازنده آنان در رشد و اعتلای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی از اهداف راه اندازی این کانون ها در دانشگاه آزاد اسلامی عنوان شده است.

در جلسه نخست این کانون که توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد برگزار شد ابتدا بندهایی از اساسنامه و اهداف شکل گیری این کانون برای اولیا دانشجویان حاضر در جلسه قرائت شد و مقرر گردید آئین نامه اجرایی کانون تدوین و مبنای فعالیتها قرار گیرد.

همچنین رئیس و اعضای شورای مرکزی کانون متشکل از ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل مشخص شد. دبیری کانون را نیز معاون دانشجویی و فرهنگی واحد برعهده گرفت.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس