تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دونده سرعت ایران ابراز امیدواری کرد که فردا در فینال دوی ۱۰۰ متر المپیک هم حضور داشته باشد. رکورد شخصی حسن ۱۰٫۰۴ است که همین اواخر ثبت شده ولی او امروز با رکرود ۱۰٫۱۷ هم به نیمه نهایی رسید.تفتیان با بولت همگروه شده و فردا در کنار این اعجوبه سرعت تاریخ بشر خواهد دوید. […]

[ad_1]

دونده سرعت ایران ابراز امیدواری کرد که فردا در فینال دوی ۱۰۰ متر المپیک هم حضور داشته باشد. رکورد شخصی حسن ۱۰٫۰۴ است که همین اواخر ثبت شده ولی او امروز با رکرود ۱۰٫۱۷ هم به نیمه نهایی رسید.تفتیان با بولت همگروه شده و فردا در کنار این اعجوبه سرعت تاریخ بشر خواهد دوید.

به گزارش تابناک ورزشی، حسن تفتیان که دقایقی پیش موفق شد به نیمه نهایی المپیک راه یابد و رخدادی تاریخی را رقم بزند، با ابراز خرسندی از شرایطش درباره رقابت‌های دوی ۱۰۰ متر المپیک ریو و ثبت رکورد ۱۰٫۱۷ ثانیه گفت: باید منتظر پایان رقابت‌ها باشم و در حال حاضر نمی‌توانم چیزی بگویم. اینجا المپیک است و شرایط برای همه یکسان و باید فقط نتیجه گرفت.

وی ادامه داد: امیدوارم فردا در فینال حضور داشته باشم. احتمال این موضوع ۹۰ درصد است. فردا روز ولادت امام رضا ع است و من هم خراسانی هستم. امیدوارم بتوانم عیدی‌ام را بگیرم. فقط دعایم کنید.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس