تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

نخستین سمپوزیوم سلول­ درمانی به منظور بحث و تبادل نظر میان متخصصان حوزه پزشکی در خصوص کاربرد سلول‌درمانی در درمان بیماری‌های عفونی برگزار می­‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا سمپوزیوم سلول­‌های بنیادی و بیماری‌­های عفونی در آبان ماه با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری سلول­‌های بنیادی در دانشگاه تربیت مدرس با امتیاز […]


نخستین سمپوزیوم سلول­ درمانی به منظور بحث و تبادل نظر میان متخصصان حوزه پزشکی در خصوص کاربرد سلول‌درمانی در درمان بیماری‌های عفونی برگزار می­‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا سمپوزیوم سلول­‌های بنیادی و بیماری‌­های عفونی در آبان ماه با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری سلول­‌های بنیادی در دانشگاه تربیت مدرس با امتیاز بازآموزی برگزار می‌شود.

در این سمپوزیوم، متخصصان بیماری‌های عفونی و علوم پایه پزشکی به بحث و تبادل نظر درباره کاربرد سلول­‌درمانی و مکانیسم عمل آن در درمان بیماری‌های عفونی کشنده و صعب‌العلاج خواهند پرداخت.

استفاده از سلول‌های بنیادی در بیماری نقص ایمنی اکتسابی و عفونت‌های مقاوم به درمان، میان‌کنش سلول‌های بنیادی با عوامل میکروبی همچنین نقش سلول‌های بنیادی در تنظیم پاسخ‌های ایمنی از جمله محورهای اصلی این سمپوزیوم است که می‌توان به آن اشاره کرد.

۲۰۶منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس