تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از امروز(سه شنبه) در شهر بریدف اوکراین آغاز شد و در نخستین روز سامان مرادی برابر مشتزن رژیم صهیونیستی حاضر به مبارزه نشد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، تیم جوانان بوکس ایران در این رقابت های بین المللی حضور پیدا کرده […]

[ad_1]

نخستین روز جام برادران کلیچکو/ مرادی از تقابل با نماینده رژیم صهیونیست امتناع کرد

مسابقات بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو از امروز(سه شنبه) در شهر بریدف اوکراین آغاز شد و در نخستین روز سامان مرادی برابر مشتزن رژیم صهیونیستی حاضر به مبارزه نشد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، تیم جوانان بوکس ایران در این رقابت های بین المللی حضور پیدا کرده و طی چهار روز با رقبای خود مبارزه می کند.
در این رقابت ها تیم هایی از ارمنستان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، آذربایجان، بلاروس، لهستان، مولداوی، الجزایر، لیتوانی و اوکراین حضور دارند.
در نخستین روز این رقابت ها قرار بود سامان مرادی نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم به روی رینگ برود اما پس از آنکه مشخص شد حریف وی از رژیم اشغالگر قدس است،نامبرده از پیکار با وی امتناع کرد.
از ساعاتی دیگر امیررضا محمدی در وزن ۵۶ کیلوگرم در نخستین دیدار خود به مصاف بوکسوری از کشور لیتوانی خواهد رفت.
در ادامه این رقابت ها نیز از فردا (چهارشنبه) رضا حسن نیا در ۷۵ کیلوگرم با بوکسور گرجستانی رو به رو می شود.در ۸۱ کیلوگرم مهران یوسفی بوکسور الجزایری را پیش رو دارد.
در ۹۱ کیلوگرم مهدی بهرام لو با نماینده کشور میزبان مبارزه می کند و مجید جمشیدوند در به اضافه ۹۱ کیلوگرم نیز با نماینده ارمنستان رقابت خواهد کرد.
هدایت این تیم در رقابت های بین المللی بوکس جام برادران کلیچکو بر عهده محمد عاشری است.
بوکسورهای جوان کشورمان خود را برای رقابت های قهرمانی جهان که آبان ماه در روسیه برگزار می شود، آماده می کنند.

۶۰۲/۶۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس