تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] روزنامه بانی فیلم: الکس پتیفر که از سابقه خوب بازیگری برخوردار است با کارگردانی فیلم «جاده‌های پشتی» تجربه جدید را ثبت می‌کند. به نقل از ورایتی، الکس پتیفر، ستاره بریتانیایی «مجیک مایک»، «عشق بی پایان» و فیلم سال گذشته «الویس و نیکسون» قرار است نخستین تجربه کارگردانی‌اش را با فیلم «جاده های پشتی» داشته […]

[ad_1]

روزنامه بانی فیلم: الکس پتیفر که از سابقه خوب بازیگری برخوردار است با کارگردانی فیلم «جاده‌های پشتی» تجربه جدید را ثبت می‌کند.

نخستین تجربه کارگردانی یک بازیگر بریتانیایی

به نقل از ورایتی، الکس پتیفر، ستاره بریتانیایی «مجیک مایک»، «عشق بی پایان» و فیلم سال گذشته «الویس و نیکسون» قرار است نخستین تجربه کارگردانی‌اش را با فیلم «جاده های پشتی» داشته باشد که یک فیلم مرموز قتل است که در آن او مقابل جنیفر موریسون و جولیت لوییس نقش آفرینی خواهد کرد.

این فیلم درام، نخستین پروژه ساخت کمپانی آپ تاون پروداکشنز است، لیبلی که خود پتیفر و شریکش کرگ رابینسون در سال ۲۰۱۵ آن را راه اندازی کردند. مراحل فیلمبرداری در شهر بتان روژ واقع در ایالت لوییزیانا آغاز شده است.

فیلم «جاده های پشتی» که با اقتباس از رمان هم نام سال ۱۹۹۹ نوشته تاونی او دل نویسنده آمریکایی ساخته می‌شود، داستان هارلی آلتمایر با بازی پتیفر را تعریف می کند که بعد از مرگ پدر آزادهنده اش و به زندان رفتن مادرش به خاطر قتل او، باید از سه خواهر کوچک‌ترش مراقبت کند. وقتی که او رابطه ای خطرناک با زنی شکل می دهد که ازدواج کرده و دو فرزند دارد و رازهای هولناک خانوادگی برملا می‌شوند، زندگی آلتمایر به بی‌راهه می‌رود. در نهایت، او به عنوان مظنون اصلی یک پرونده قتل محلی شناخته می شود.

موریسون که ستاره سریال «روزی روزگاری» است در این فیلم نقش نامزد هارلی با نام کالی مرسر را بازی می کند. لوییس هم قرار است نقش مادر او را بازی کند. نیکولا پلتز ستاره سریال «هتل بیتس» نقش خواهر ۱۶ ساله کالی را بازی می کند.

در ابتدا قرار بود فیلم «جاده‌های پشتی» عامل بازگشت آدرین لین به صندلی کارگردانی باشد، که مسئولیت نوشتن فیلمنامه و اقتباس سینمایی رمان را بر عهده داشت و آخرین تجربه کارگردانی‌اش فیلم «بی وفا» محصول  سال ۲۰۰۲ بود. او در حال حاضر تهیه کننده اجرایی فیلم است.

البته آلکس پتیفر ۲۷ ساله و گابریل وایلد برای بازی در «عشق بی‌پایان» در فهرست نامزدهای جایزه تمشک طلایی سال ۲۰۱۴ جای گرفته بودند.

ماکیل اوهوون از کمپانی اینفینیتی میدیا و دن اسپیلو از کمپانی اینداستری انترتینمنت که پیش از این اعلام شده بود در این پروژه نقش خواهند داشت، کنار پتیفر و رابیسون برای کمپانی آپ ترن، مسئولیت تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس