تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نخستین رویداد کارآفرینی «استارت‌آپ» با محوریت گجت‌های الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول از ۱۴ مهر ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول از برگزاری با اعلام این خبر گفت: چنانچه به اطراف خود به دقت نگاه کنید، از لپ تاپ، تبلت، […]

[ad_1]

«استارت‌آپ»

نخستین رویداد کارآفرینی «استارت‌آپ» با محوریت گجت‌های الکترونیکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول از ۱۴ مهر ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول از برگزاری با اعلام این خبر گفت: چنانچه به اطراف خود به دقت نگاه کنید، از لپ تاپ، تبلت، گوشی موبایل و یا اسپیکری -که روی میز کارتان قرار دارد- گرفته تا چاقوهای چندکاره هرکدام یک گجت هستند و گجت‌ها روز به روز بیشتر در زندگی ما جا باز می‌کنند به طوری که رفته رفته زندگی بدون آنها سخت و غیرممکن خواهد شد.

دکتر روح‌الله سمیعی افزود: گجت‌ها در دنیای اخبار فناوری مورد توجه هستند، چون در طراحی آنها فناوری نو و نبوغ خاصی به کار رفته است و به همین دلیل است که همیشه در اخبار تکنولوژی واژه گجت، بارها به چشم می‌خورد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول گفت: ما سعی داریم فضایی را برای کشف استعدادها و ایده‌های دانشجویان فراهم آوریم تا بتوانیم ایده‌هایی که شاید سال‌ها در ذهن دانشجویان است را پرورش داده و آنها را به مرحله ساخت و تجاری‌سازی نزدیک کنیم.

اردوی کارآفرینی الکتروشتاب، مهر سال جاری در سه روز متوالی در این دانشگاه برگزار و ایده‌های نو در این رویداد ارائه می‌شود و شرکت کنندگان با تیم‌سازی و کمک مربیان حرفه‌ای در این زمینه می‌توانند ایده‌های خود را تجاری‌سازی کنند.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس