تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بانوی تیرانداز المپیکی ایران در فینال رقابت های المپیک در بخش تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان هشتم شد. به گزارش ایسکانیوز، «نجمه خدمتی» پس از «الهه احمدی» دومین بانوی راه ایران به فینال رقابت های تیراندازی بازی های المپیک ۲۰۱۶ بود که در بخش تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان با ۴۰۲ امتیاز […]

[ad_1]

تیراندازی

بانوی تیرانداز المپیکی ایران در فینال رقابت های المپیک در بخش تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان هشتم شد.

به گزارش ایسکانیوز، «نجمه خدمتی» پس از «الهه احمدی» دومین بانوی راه ایران به فینال رقابت های تیراندازی بازی های المپیک ۲۰۱۶ بود که در بخش تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان با ۴۰۲ امتیاز در جایگاه هشتم ایستاد.
در این بخش نمایندگان ورزشی کشورهای ایتالیا، سوئیس، اتریش، دو نماینده از چین و نمایندگانی از آلمان، ایران و قزاقستان به فینال راه یافته بودند که تیرانداز آلمان به مدال طلا رسید و دو نماینده از چین به ترتیب مدال های نقره و برنز را تصاحب کردند.
نجمه خدمتی پیشتر در روز نخست بازی ها در قسمت ۱۰ متر بادی در مرحله مقدماتی با کسب ۴۱۵ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.
همچنین الهه احمدی هم در این رشته و در روز نخست به مرحله فینال رقابت ها را یافته بود که در نهایت با عنوان ششمی به کار خود خاتمه داد.
گلنوش سبقت اللهی دیگر بانوی تیرانداز المپیکی ایران روز یکشنبه و در دومین روز بازی ها در مرحله مقدماتی تپانچه ۱۰متر بادی با کسب ۳۷۹ امتیاز از راه یابی به فینال رقابت های تیراندازی سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ در این مرحله بازماند و در روز چهارم بازیها در ر تپانچه ۲۵ متر با کسب ۵۷۲ امتیاز (۲۹۱ بخش دقت و ۲۸۱ بخش سرعت) از دور رقبت ها کنار رفت.
پوریا نوروزیان هم در مرحله مقدماتی تیراندازی تفنگ ۱۰متر بادی در روز چهارم بازی ها با کسب ۶۲۲ امتیاز در رده بیست و دوم جدول بازی ها قرار گرفت و از راه یابی به فینال بازماند و فردا -جمعه در آخرین بازی خود در بخش درازکش تیرخود را شلیک می کند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۶مردادماه بطور رسمی و با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در ۱۴ رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی های شرکت کرده است.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس