تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان مدیریت بحران کشور هفته دولت را نمادی از وحدت مردم و دولت دانست. به گزارش ایسنا، متن پیام اسماعیل نجار به شرح زیر است: «هشتم شهریور، یادآور دو یار و یاور امام (ره)، رجایی و باهنر است؛ دو معلم فداکار و با اخلاص که خود را خدمتگزار ملت می دانستند و سرانجام […]

[ad_1]

رییس سازمان مدیریت بحران کشور هفته دولت را نمادی از وحدت مردم و دولت دانست.

به گزارش ایسنا، متن پیام اسماعیل نجار به شرح زیر است:

«هشتم شهریور، یادآور دو یار و یاور امام (ره)، رجایی و باهنر است؛ دو معلم فداکار و با اخلاص که خود را خدمتگزار ملت می دانستند و سرانجام در این راه به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

حذف فیزیکی حق ازسوی باطل زمانی صورت می گیرد که باطل در صدد خودکامگی و عدم رعایت شئونات و حقوق هم نوعان خود برآمده و در پی اهداف پلید خود حق کرامت و احترام خویش را از دست داده باشد و به راستی رجایی و باهنر جزء انسانهای مهرورز، نیکوکار و فرشته صفت بودند و مقام والای انسانیت شایسته آنهاست.

هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت است که این وحدت در سایه تدبیر و امید سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به همراه خواهد داشت.

بی شک تمام مسئولان و مدیران می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار آن عزیزان در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در عرصه های مختلف به ویژه در حفظ جان هموطنان و نجات آسیب دیدگان را فراهم آورند.

سازمان مدیریت بحران کشور به عنوان متولی در مدیریت یکپارچه و سیاستگذاری، برنامه ریزی، ایجاد هماهنگی و انسجام در زمینه های اجرائی و پژوهشی، اطلاع رسانی متمرکز و نظارت بر مراحل مختلف حوادث غیر مترقبه کشور با بهره گیری از تمامی ظرفیت های کشوری و لشگری آمادگی  هرگونه تعامل را داراست و در این راه همه اقشار جامعه را به مشارکت دعوت می کند.

اینجانب هفته دولت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را به تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌وی‍ژه همکاران شاغل در امر کاهش خطر حوادث تبریک عرض کرده و تلاش و تدبیر دولتمردان و خدمتگزاران به مردم شریف ایران زمین در راستای گسترش فرهنگ ایمنی جامعه در برابر حوادث طبیعی را ارج می‌نهم. »

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس