تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] گارد ساحلی ایتالیا اعلام کرد: حدود ۳۰۰۰ مهاجر طی چندین عملیات در تنگه سیسیل نجات پیدا کردند. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام گارد ساحلی ایتالیا طی ۳۰ عملیات امداد و نجات جداگانه، حدود ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیل نجات پیدا کرده و در مجموع در مدت دو روز به ۱۰ هزار مهاجر امدادرسانی شده […]

[ad_1]

گارد ساحلی ایتالیا اعلام کرد: حدود ۳۰۰۰ مهاجر طی چندین عملیات در تنگه سیسیل نجات پیدا کردند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام گارد ساحلی ایتالیا طی ۳۰ عملیات امداد و نجات جداگانه، حدود ۳۰۰۰ مهاجر در تنگه سیسیل نجات پیدا کرده و در مجموع در مدت دو روز به ۱۰ هزار مهاجر امدادرسانی شده است.

این مهاجران سوار بر قایق‌هایی بودند که در شرایط مواج بودن دریا به شدت غیرمطمئن و ناایمن بوده‌اند. در حال حاضر جزئیاتی از ملیت این مهاجران منتشر نشده است.

سازمان بین المللی مهاجرت روز جمعه در گزارشی اعلام کرد: در سال‌ ۲۰۱۶ حدود ۱۰۵ هزار مهاجر از طریق قایق خود را به ایتالیا رسانده‌اند که مبدا سفر بسیاری از آنان سیسیل بوده است. همچنین برآورد شده است ۲۷۲۶ مرد، زن و کودک در این مدت جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، گفته شده است وضعیت مناسب آب و هوایی طی این چند روز موجب افزایش رفت و آمد قایق‌های حامل مهاجران به سمت ایتالیا شده است. در روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته نیز به ترتیب ۱۱۰۰ و ۶۵۰۰ مهاجر نجات پیدا کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس