تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات و ایمنی شهر تهران از نجات ۱۰ تن از ساکنان یک ساختمان مسکونی در پی آتش گرفتن سواری ماکسیما در پارکینگ ساختمان خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۰:۲۱ دیشب یک مورد حادثه حریق در ساختمانی مسکونی به سامانه ۱۲۵ […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات و ایمنی شهر تهران از نجات ۱۰ تن از ساکنان یک ساختمان مسکونی در پی آتش گرفتن سواری ماکسیما در پارکینگ ساختمان خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۰:۲۱ دیشب یک مورد حادثه حریق در ساختمانی مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان ایستگاه ۳۸ و گروه نجات پنج را به محل حادثه واقع در شهرک ولیعصر(عج)، خیابان شهید سجادی جنوبی اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که حریق در پارکینگ یک ساختمان پنج طبقه مسکونی رخ داده و در پی آن یک دستگاه سواری ماکسیما از قسمت موتور آتش گرفته و شعله‌های آتش در حال سرایت به بخش‌های دیگر بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات و ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود غلیظی از این حریق برخاسته و طبقات ساختمان را در بر گرفته بود، گفت: آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه ، عملیات نجات و اطفای حریق را در دستور کار خود قرار داده و یک گروه از آتش نشانان با مراجعه به طبقات، ۱۰ تن از ساکنان این ساختمان مسکونی را خارج کرده و به فضای باز منتقل کردند. 

ملکی با اشاره به عملیات گروهی دیگر آتش‌نشانان برای اطفای حریق، ادامه داد: گروه دیگر از عوامل آتش نشانی نیز با استفاده از تجهیزات مخصوص وارد پارکینگ شده و ضمن جلوگیری از سرایت آتش به بخش‌های دیگر ساختمان موفق شدند آن را به طور کامل مهار و اطفا کنند. 

وی اضافه کرد:‌ پس از اطفای حریق، آتش نشانان عملیات تخلیه دود را آغاز کرده و با ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات و ایمنی شهر تهران با بیان اینکه حادثه هیچ مورد مصدوم و فوتی نداشت، درباره  علت وقوع آن گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در دست بررسی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس