تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تکنسین فوریت‌های پزشکی شهرستان مهاباد جان مصدومی را در ارتفاعات ۲۰۰۰ متری کوه شیخان این شهرستان از مرگ نجات دادند. به گزارش خبرگزاری ایلنا از مهاباد؛ تکنسین فوریت‌های پزشکی شهرستان مهاباد موفق شدند در یک عملیات جسورانه جان فرد سنگین وزنی را که در ارتفاع ۲ هزار متری کوه شیخان مهاباد دچار مصدومیت شده […]

[ad_1]

تکنسین فوریت‌های پزشکی شهرستان مهاباد جان مصدومی را در ارتفاعات ۲۰۰۰ متری کوه شیخان این شهرستان از مرگ نجات دادند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از مهاباد؛ تکنسین فوریت‌های پزشکی شهرستان مهاباد موفق شدند در یک عملیات جسورانه جان فرد سنگین وزنی را که در ارتفاع ۲ هزار متری کوه شیخان مهاباد دچار مصدومیت شده بود، نجات دهند.


این فرد به منظور کوهنوردی به این منطقه رفته بود که در مسیر فتح این کوه دچار مصدومیت شدید شده  و با تماس همراه این شخص با اورژانس ۱۱۵ مهاباد، فوریت‌های پزشکی خود را به محل حادثه رسانده و اقدامات اولیه درمانی را برای مصدوم انجام دادند. 


این تکنسین‌ها با کوهپیمایی مسیر ۲ هزار متری توانستند در همان ارتفاع، مصدوم سنگین وزن را با وجود صعب العبور بودن مسیر، تا آمبولانس هدایت کنند. 


با کمک اورژانس ۱۱۵ شهرستان فرد آسیب دیده از خطر احتمالی مرگ نجات پیدا کرد و به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد انتقال داده شد. 


به گزارش ایلنا؛ کوهپیمایی این مسیر تا ارتفاع ۲ هزار متری آمادگی بدنی خاصی را می‌طلبد که از این لحاظ تکنسین فوریت‌های پزشکی برای انجام مأموریت‌های سخت و دشوار آمادگی جسمانی بالایی دارند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس