تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پانزدهمین روز المپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب اولین مدال نقره ایران در این المپیک به پایان رسید. به گزارش ایلنا، کاروان ورزش کشورمان در پانزدهمین روز المپیک ۲۰۱۶ ریو سه نماینده داشت که در پایان موفق شد یک مدال نقره را به دست بیاورد. کمیل قاسمی در دیدار نخست خود با نتیجه ۵ بر ۲ […]

[ad_1]

پانزدهمین روز المپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب اولین مدال نقره ایران در این المپیک به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، کاروان ورزش کشورمان در پانزدهمین روز المپیک ۲۰۱۶ ریو سه نماینده داشت که در پایان موفق شد یک مدال نقره را به دست بیاورد.


کمیل قاسمی در دیدار نخست خود با نتیجه ۵ بر ۲ برابر حریف کانادایی به برتری رسید و در دومین مبارزه نیز ۷ بر صفر “کمال گودا” از مصر را شکست داد.

او در دور سوم “پتریاشویلی” از گرجستان را شکست داد و در نیمه نهایی نیز در یک کشتی سریع در ۳۳ ثانیه “دلاگنف” آمریکایی را ۱۰ بر صفر شکست داد.

قاسمی در فینال المپیک برابر “طاها آکگول” ترکیه ای ۳ بر یک شکست خورد و به مدال نقره رسید.

علیرضا کریمی نیز در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد در دو کشتی نخست خود برابر حریفانی از تونس و بلغارستان به برتری رسید.

او در یک چهارم نهایی برابر “کاکس” آمریکایی ۵ بر یک شکست خورد تا با شکست این کشتی گیر در نیمه نهایی، از رسیدن به شانس مجدد و مدال برنز بازبماند.
سجاد مردانی آخرین نماینده تکواندو ایران نیز در دور نخست وزن ۸۰ + کیلوگرم برابر حریفی از تونگا ۱۶ بر یک به برتری رسید ولی در دور دوم در راند طلایی بازی را به حریف بریتانیایی واگذار کرد.

حریف بریتانیایی او نیز موفق نشد به فینال برسد تا مردانی هم به مانند دو مرد دیگر تکواندوکار ایران در المپیک حذف شود و تکواندوی مردان بدون مدال باشد و بدترین نتیجه تاریخ خود را گرفته باشد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس