تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] الهه احمدی، بانوی تیرانداز کاروان المپیک ایران در اولین روز این مسابقات به مرحله فینال راه پیدا کرد و به رتبه ششم تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر رسید. ششمی الهه احمدی، حضور مهسا جاور در مرحله شانس مجدد و حذف برادران عالمیان از مهمترین اتفاقات روز اول المپیک بود. به گزارش “ورزش سه”، […]

[ad_1]

الهه احمدی، بانوی تیرانداز کاروان المپیک ایران در اولین روز این مسابقات به مرحله فینال راه پیدا کرد و به رتبه ششم تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر رسید.

ششمی الهه احمدی، حضور مهسا جاور در مرحله شانس مجدد و حذف برادران عالمیان از مهمترین اتفاقات روز اول المپیک بود.

به گزارش “ورزش سه”، کار ایران در روز اول المپیک به پایان رسید.

 

الهه احمدی، بانوی تیرانداز کاروان المپیک ایران در اولین روز این مسابقات به مرحله فینال راه پیدا کرد و به رتبه ششم تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر رسید.

 

 نجمه خدمتی یازدهم شد تا با این نتایج کار بانوان تیراندازی در روز اول تمام شود.

 

 نیما عالمیان در بازی های مقدماتی پینگ پنگ حریف اسلونیایی را شکست داد و به جدول اصلی رفت اما در دومین بازی خود مقابل اویدو حریفی از رومانی به میدان رفت که در نهایت با نتیجه ۴ بر یک مغلوب شد و از گردونه رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ کنار رفت.

 

نوشاد عالمیان در اولین دیدار خود مقابل حریفی از اسلوونی قرار گرفت و در جدال با نفر ۵۳ رنکینگ جهانی با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و وداعی زود هنگام با المپیک ریو داشت.

 

اما ندا شهسواری در دیداری نزدیک ۴ بر ۳ به حریف بلاروس باخت تا از دور مسابقات حذف شود.

 

در مسابقات دوچرخه سوای در بخش جاده نیز، قادر میزبانی، صمد پورسیدی و آروین معظمی سه نماینده کشورمان بودند که هیچکدام موفق به عبور از خط پایان عبور نشدند.

 

مهسا جاور جاور هم نتوانست به دور بعد صعود کند اما در مرحله شانس مجدد قرار گرفت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس