تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] روز نخست از مرحله دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار به پایان رسید. به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، از صبح امروز در چارچوب نخستین روز از مرحله دوم آغاز شد. در این روز از رقابت‌ها ۵ دیدار برگزار شد که سهم تیم‌های تایلند، چین، ژاپن، […]

[ad_1]

توپ والیبال

روز نخست از مرحله دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با برگزاری ۵ دیدار به پایان رسید.

به گزارش ایسکانیوز، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، از صبح امروز در چارچوب نخستین روز از مرحله دوم آغاز شد. در این روز از رقابت‌ها ۵ دیدار برگزار شد که سهم تیم‌های تایلند، چین، ژاپن، قزاقستان و اندونزی کسب پیروزی بود.

ابتدا دو تیم دو تیم جاکارتا الکتریک اندونزی و کوای تی سینگ هنگ کنگ به مصاف هم رفتند که تیم اندونزی موفق به شکست ۳ بر صفر حریف خود شد.

در دیگر دیدارهای امروز که رقابت بین ۸ تیم برتر این مسابقات بود ۴ تیم بانک سرمایه،پست بانک ویتنام، فوتون فیلپین و تی گراند چین تایپه مقابل حریفان خود تن به شکست دادند.

**نتایج کامل روز چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا به شرح زیر است:

جاکارتا الکتریک اندونزی ۳ – کوای تیسینگ هنگ کنگ صفر

آلتای قزاقستان ۳ – پست بانک ویتنام صفر

ان ای سی ژاپن ۳ – فوتون فیلیپین صفر

بانک سرمایه ایران صفر – بایا ارمی ژاپن ۳

تی گرند چین تایپه صفر – گلس بانکوک تایلند ۳

هفدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از ۱۳ شهریور به میزبانی فیلیپین آغاز شده است و تا ۲۱ شهریور ادامه خواهد داشت. تیم ملی والیبال زنان ایران در قالب باشگاه بانک سرمایه در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کرده است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس