تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۴

ایران خواستار اطلاع از نتایج تحقیقات دولت‌های اتریش و سوئیس درباره جاسوسی از محل مذاکرات هسته‌ای شد. به گزارش گذارنیوز سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در وین و برن، در یادداشت‌های رسمی جداگانه‌ای که به وزارتخانه‌های امور خارجه اتریش و سوئیس ارسال شد، با اشاره به اخبار منتشر شده اخیر، مراتب نگرانی جدی دولت ایران از […]

ایران خواستار اطلاع از نتایج تحقیقات دولت‌های اتریش و سوئیس درباره جاسوسی از محل مذاکرات هسته‌ای شد.

مذاکرات

به گزارش گذارنیوز سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در وین و برن، در یادداشت‌های رسمی جداگانه‌ای که به وزارتخانه‌های امور خارجه اتریش و سوئیس ارسال شد، با اشاره به اخبار منتشر شده اخیر، مراتب نگرانی جدی دولت ایران از امنیت اماکن محل برگزاری مذاکرات هسته‌ای را به دولت‌های مزبور اعلام کردند و خواستار اطلاع از نتایج تحقیقاتی که در این زمینه صورت می‌گیرد، شدند.

همچنین از وزارتخارجه اتریش خواسته شده است در اسرع وقت هرگونه تدابیر لازم برای تأمین امنیت محل مذاکرات، از جمله اتخاذ تدابیر بیشتر حفاظت سایبری را اتخاذ کنند.

روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال روز چهارشنبه هفته گذشته در گزارشی اعلام کرد شرکت امنیت سایبری کسپرسکی مستقر در مسکو دریافته است که سه هتل میزبان مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ در اروپا توسط ویروسی که گفته می‌شود از سوی جاسوسان اسرائیل استفاده شده است، هدف قرار گرفته‌اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس