تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴
آیت الله مؤمن:

به گزارش “گذارخبر”، آیت الله محمد مؤمن در ابتدای آزمون علمی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان در محل دبیرخانه این مجلس در قم، تاکید کرد که نتایج آزمون کتبی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان در دوره پنجم به سرعت اعلام می شود. وی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در این آزمون تاکید کرد که برگزاری این […]

به گزارش “گذارخبر”، آیت الله محمد مؤمن در ابتدای آزمون علمی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان در محل دبیرخانه این مجلس در قم، تاکید کرد که نتایج آزمون کتبی داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان در دوره پنجم به سرعت اعلام می شود.
وی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در این آزمون تاکید کرد که برگزاری این آزمون یکی از بهترین روش هایی است که می توان فرد صاحب صلاحیت را برای خبرگان انتخاب کرد.
آیت الله مؤمن ضمن بیان توضیحاتی درباره آزمون خبرگان، تصریح کرد که نتایج آزمون کتبی داوطلبان به سرعت اعلام می شود. عضو فقهای شورای نگهبان همچنین خاطرنشان کرد: برای آزمون شفاهی نیز دعوت نامه برای افراد ارسال خواهد شد.
آزمون کتبی مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه فقه، اصول و اجتهادی برگزار شد. این آزمون در مجموع ۶۰ نمره دارد و هر داوطلبی که بتواند ۳۶ نمره کسب کند، پذیرفته می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس