تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۴

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که طی سال های گذشته در سخنرانی های خود در مجمع عمومی سازمان ملل نقشه و کاریکاتور ساختگی این رژیم را به نمایش در آورده است، اینبار در حالیکه کتابی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در باره فلسطین را در دست داشت به فرمایشات ایشان در باره رژیم صهیونیستی اشاره داشت.

به گزارش “گذارخبر” ، بنیامین نتانیاهو روز گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی و در اظهاراتی جنگ طلبانه به برجام حمله کرد.وی که در کارنامه خود حرکات نمایشی زیادی دارد، این بار کتابی از مقام معظم رهبری را نشان داد و گفت که رهبری جمهوری اسلامی ایران گفته است که اسراییل تا ۲۵ سال دیگر وجود نخواهد داشت.بنیامین نتانیاهو روز گذشته در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی و در اظهاراتی جنگ طلبانه به برجام حمله کرد.

او که در کارنامه سابقه حرکات نمایشی زیادی دارد، این بار کتابی از مقام معظم رهبری را نشان داد و گفت که رهبری جمهوری اسلامی ایران گفته است که اسراییل تا بیست و پنج سال دیگر وجود نخواهد داشت.

او ادعا کرد این سخنان رهبری تهدیدی علیه زندگی و امنیت شش میلیون یهودی ساکن اسراییل است و از نمایندگان کشورهای حاضر در مجمع خواست تا در مقابل این گونه مواضع ایران سکوت نکنند! او پس از بیان این حرف برای رساندن منظور خود بیش از ۴۰ ثانیه سکوت کرد!

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس