تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار تشدید اقدامات امنیتی در اطراف قدس اشغالی و مسجدالاقصی شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور تقویت حضور نیروهای پلیس و ارتش این رژیم را در اطراف قدس اشغالی و مسجدالاقصی به بهانه آمادگی برای اعیاد یهودیان صادر کرد. به گزارش […]

[ad_1]

نتانیاهو دستور تشدید اقدامات امنیتی در قدس را صادر کردشهادت ۲ فلسطینی و یک اردنی در قدس و الخلیل

نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار تشدید اقدامات امنیتی در اطراف قدس اشغالی و مسجدالاقصی شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور تقویت حضور نیروهای پلیس و ارتش این رژیم را در اطراف قدس اشغالی و مسجدالاقصی به بهانه آمادگی برای اعیاد یهودیان صادر کرد.

به گزارش تسنیم، نتانیاهو همچنین از رئیس کنست و وزرای اسرائیلی خواست که در این اوضاع حساس، وارد مسجد الاقصی نشوند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین خواستار تشدید نظارتها بر شبکه‌های اجتماعی به بهانه جلوگیری از اخلال به نظم و تحریک به انجام عملیات طی اعیاد یهود شد.

سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تاکنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

نظامیان صهیونیست طی روزهای گذشته چند شهروند از جمله یک زن را به بهانه اینکه قصد اجرای عملیات علیه صهیونیست ها را داشتند، به شهادت رساندند.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس