تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ با محوریت حضرات آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح، قوی‌تر شکل می‌گیرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدنبی حبیبی با اشاره به جایگاه شیخوخیت در جریان اصولگرایی برای انتخابات ۹۶ اظهار داشت: اگر ائتلاف اصولگرایان با محوریت حضرات آیات یزدی، […]

[ad_1]

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ با محوریت حضرات آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح، قوی‌تر شکل می‌گیرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدنبی حبیبی با اشاره به جایگاه شیخوخیت در جریان اصولگرایی برای انتخابات ۹۶ اظهار داشت: اگر ائتلاف اصولگرایان با محوریت حضرات آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح و سایر بزرگانی که مورد قبول اصولگرایان هستند، باشد، ائتلاف قوی‌تری شکل می‌گیرد.

وی افزود: اگر اصولگرایان برای ائتلافی بزرگ با محوریت روحانیت مصمم شوند، احتمال پیروزی‌شان بالا می‌رود اما چنانچه به طور متفرق وارد میدان شوند، طبیعتا نباید انتظار پیروزی داشته باشیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال حمایت جریان اصولگرایی از نامزدی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده عنوان کرد: من از طرف اصولگرایان، وکالتی برای اظهار نظر ندارم اما می‌توانم بگویم که حزب موتلفه اسلامی در نفی یا اثبات نامزدی شخصیتی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶، قرار مصاحبه ندارد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس