تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مهمترین چالش ما نبود درک صحیح در سطوح مختلف از پدیده جوانی، ابعاد و موضوعات مرتبط با جوانان، اهمیت نقش آفرینی و مشارکت جوانان در توسعه کشور است. محمد رضا رستمی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ما در دو مسیر به صورت موازی اقدام کرده‌ایم، […]

[ad_1]

محمدرضا رستمی

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مهمترین چالش ما نبود درک صحیح در سطوح مختلف از پدیده جوانی، ابعاد و موضوعات مرتبط با جوانان، اهمیت نقش آفرینی و مشارکت جوانان در توسعه کشور است.

محمد رضا رستمی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ما در دو مسیر به صورت موازی اقدام کرده‌ایم، یکی گفتمان جوانی را در لایه‌های دولت مطرح کرده‌ایم. این کار را از طریق ستادهای ساماندهی انجام داده و همه دستگاه‌ها را وادار کرده‌ایم که در ستاد ساماندهی امور جوانان در سطح ملی و شهرستانی مشارکت کنند، همین امر موجب شد که درک مسئولان نسبت به موضوع جوانان بیشتر شود علاوه بر آن سمن‌ها را فعال کردیم. در حال حاضر سمن‌ها در استان‌ها در مدیریت اثرگذار هستند و با مسئولان استانی مانند استاندار جلساتی برگزار می‌کنند و آنقدر عملکرد برخی از آنها خوب است که استاندار پیگیر مذاکرات انجام شده با آنهاست.

وی در ادامه گفت: این اتفاق خیلی خوب است. در سال اول دولت یازدهم هیچ جایگاهی در کشور نداشتیم. در شش هفت ماه اخیر این حوزه جوانان چه در حوزه اجتماعی و سمن‌ها و چه در حوزه حاکمیتی در حال دیده شدن و اهمیت این حوزه در حال درک شدن است. ما تلاش‌های زیادی کرده‌ایم تا این دو بخش را تقویت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس