تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت تاکید کرد که رسایی بیش از ۹ امضا نتوانست برای نامه‌ای درخصوص زیر سوال بردن مدیریت رییس مجلس در زمان بررسی جزییات طرح اجرای برجام جمع کند.

به گزارش “گذارخبر” کمال الدین پیرموذن با با اشاره به انتشار اخباری در رسانه ها مبنی بر تکذیب رسایی درخصوص جمع آوری امضا جهت انتشار نامه‌ای در مورد انتقاد از عملکرد رییس مجلس در زمان بررسی طرح اجرای برجام گفت: در جلسه علنی امروز بعد از تماس خبرنگاری درخصوص نامه‌ای که رسایی مشغول جمع آوری امضا برای آن بود بین نمایندگان رفتم تا از محتویات این نامه اطلاع پیدا کنم.

وی افزود: در این هنگام مشاهده کردم که آقای رسایی سراغ برخی نمایندگان برای جمع آوری امضا می‌رود که این افراد قادر به امضای آن نامه نشدند. از آن‌ها درخصوص متن نامه پرسیدم که گفتند محتوای نامه ناظر به زیر سوال بردن عملکرد لاریجانی در زمان بررسی جزییات طرح اجرای برجام در جلسه علنی روز گذشته بود.پیرموذن با تاکید بر اینکه رسایی به دنبال جمع آوری امضا برای چنین نامه ای بود گفت: آقای رسایی حداکثر توانست ۹ امضا برای این نامه جمع کند به همین دلیل چون نتوانست امضاهای بیشتری را از نمایندگان بگیرد خبر تهیه نامه را تکذیب کرده که درست نیست و من تکذیب ایشان را تکذیب می‌کنم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس