تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده وزن ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری ایران در کسب مدال المپیک ناکام ماند. به گزارش ایلنا، محمدرضا براری با وجود تلاش بالایی که از خود نشان داد، از دستیابی به مدال در دسته ۱۰۵ کیلوگرم رقابت‌های وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو باز ماند. براری در دو ضرب و در نخستین تلاش خود توانست […]

[ad_1]

نماینده وزن ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری ایران در کسب مدال المپیک ناکام ماند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا براری با وجود تلاش بالایی که از خود نشان داد، از دستیابی به مدال در دسته ۱۰۵ کیلوگرم رقابت‌های وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو باز ماند.


براری در دو ضرب و در نخستین تلاش خود توانست وزنه ۲۲۰ کیلوگرمی را بالای سر نگه دارد و سه چراغ سفید از داوران گرفت.


وی در دومین تلاش خود و در حالی که وزنه ۲۳۰ کیلوگرمی برایش در تابلو ثبت شده بود، اما به روی تخته نرفت تا سه چراغ قرمز بگیرد.


براری در سومین تلاش برای مهار وزنه ۲۳۱ کیلوگرم اقدام کرد اما نتوانست این وزنه را روی سر ببرد تا رکورد ۲۲۰ کیلوگرم در دو ضرب برای او ثبت شود.


ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران که در یک‌ضرب رکورد ۱۸۶ کیلوگرم را از خود بر جا گذاشته بود، بدین ترتیب با مجموع ۴۰۶ کیلوگرم به کار خود پایان داد و در رده ششم ایستاد و نتوانست روی سکو قرار بگیرد.


در این وزن، روسلان نورالدینوف، وزنه بردار ازبکستانی با شکستن رکورد المپیک در حرکت دو ضرب موفق به کسب مدال طلا شد. او با مهار وزنه ۲۳۷ کیلوگرم رکورد دوضرب المپیک را به نام خود ثبت کرد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس